Zde se nacházíte: Hlavní strana -> Návody pro stavebnice Seva

Návody pro stavebnice Seva

Návody, které zde máme, si můžete prohlédnout na obrázku, klepnutím na obrázek se zvětší. Využijte také možnosti stáhnout si jej v PDF a mít tak návod v kvalitním rozlišení.

Návod pro základní řadu Seva 1 až 5

Základní řadu Seva tvoří stavebnice č. 1 - 5 (najdete zde: ceny a počty dílků). Ve všech je stejný společný čtyřstránkový návod ve formě letáku. Z vyšší verze postavíte vše, co je ukázáno u nižších verzí, například ze stavebnice č. 4 postavíte všechny modely z návodu 1, 2, 3 a 4.

Návod si můžete také stáhnout - návod Seva 1-5 v PDF formátu.

Návod Seva 1Návod Seva 2 - 3 Návod Seva 4Návod Seva 5

Návod pro Seva Army

Dva jednostránkové letáky pro Army 1 i Army 2. Zatím nemáme návody v takové kvalitě jako u základní řady, nicméně pro náhled toho, jak stavebnice vypadají a co se z nich dá postavit, to stačí. Jak vidíte, součástky i zabarvení u Army série je jiné než u všech ostatních stavebnic Seva. Za zmínku stojí určitě řiditelné nápravy, takže kola zatáčí podle toho, jak se točí volantem.

PDF soubory můžete stáhnout zde - Army 1 a Army 2.

Návod pro Seva Army 1 Návod pro Seva Army 2

 

Vaše dotazy

Zeptejte se na to, co nevíte
Pokud si stále nejste jisti, který typ stavebnice je pro vás nejvhodnější, nebo které sady jsou spolu vzájemně kompatilbilní, napište nám a obratem vám rádi odpovíme. zeptat se