Návody pro stavebnice Seva

Návody pro základní řadu Seva 1 až 6

Velmi pěkně zpracované mnohostránkové návody č. 1 – 5, kde je znázorněná stavba jednotlivých modelů krok za krokem. Klepnutím na odkaz jej stáhnete.

Seva 1 

Seva 2 

Seva 3 

Seva 4 

Seva 5

Návody Seva pro č. 1 až 6

Návod pro elektro stavebnici Seva 6 je pouze dvoustránkový, takže stavba je obtížnější a stavebnice je spíše pro starší nebo zručnější děti. To se ale u stavebnice s elektrickým pohonem předpokládá.

Rozšiřující stavebnice č. 416 až 1239

Zde jsou návody pro rozšiřující stavebnice.  Jsou jen 2-3 stránkové, nejsou tedy tak podrobné, ale vzhledem k jednoduchosti modelů postačují.

Seva 416,

Seva 445,

Seva 718,

Seva 719,

Seva 1239

Seva 1239

Seva pro holky nebo Seva Army

Speciální stavebnice Seva pro kluky nebo holky mají také své návody. Všechno jsou to opět dvoustránkové letáky, takže velké podrobnosti tu nenajdete. Zatímco u růžových stavebnic pro holky nejde o nic složitého a návody jsou dostačující, u Seva Army se trochu zapotíte. Stavebnice Seva Army jsou nejsložitější na sestavení, navíc používají nezvyklé dílky. 

Seva Pro holky 1,

Seva pro holky 2,

Seva Army 1,

Seva Army 2

Seva pro holky návody

Podrobný návod pro SEVA Rescue

Zde jsou k dispozici podrobné a vemi hezky propracované mnohostránkové návody na sérii Seva Rescue, což jsou stavebnice vozidel záchranářského systému. Každý sešit obsahuje 3 modely, s podrobným obrázkovým znázorněním stavby od začátku do konce.

Rescue 1 – hasiči,

Rescue 2 – policie,

Rescue 3 – záchranáři

Návod na Seva Rescue 1 - hasiči

Nenašli jste nějaký návod? Napište nám na náš e-shop obchod@svet-stavebnice.cz

Stavebnice Seva